Michelin, İstanbul Esenler Otogarı’nda COVID-19 önlemleri çerçevesinde düzenlediği etkinlikte X Coach otobüs lastiklerini şehirlerarası otobüs şoförlerine tanıttı.

Michelin, geçtiğimiz günlerde sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uyarak, İstanbul Esenler Otogarı’nda düzenlediği etkinlikle, X Coach otobüs lastiklerini şehirlerarası otobüs şoförleri ile buluşturdu.
Michelin Türkiye Satış Müdürü Sertan Akçagöz, Michelin Pazarlama Kamyon Operasyon Müdürü Recep Uçan, Michelin Ürün Teknik Müdürü Oğuz Demir, Michelin Müşteri Yöneticisi Cihan Büyükbozdoğan’ın katılımıyla gerçekleşen etkinlikte, otobüs şoförlerine güvenlikten ödün vermeden yüksek performans elde edebilecekleri MICHELIN X COACH, Z ve XD otobüs lastikleri tanıtıldı. Lastiklerin kilometre performans videoları, otobüs şoförleri tarafından ilgiyle karşılandı. Etkinliğe katılan otobüs şoförlerinin yanı sıra, 31 Ağustos 2020 tarihine kadar ülke genelinde kampanyaya katılan Michelin yetkili bayilerinde geçerli, MICHELIN X COACH, Z ve XD lastiklerinden herhangi birini satın alan kullanıcılar, “350 TL’lik OPET Yakıt Kart Hediye Kampanyası”ndan da yararlanacaklar.
Aynı zamanda X Coach Z, tek dalga ses etiketine sahip oluşu ve lastikten gelen sesin yalnızca 71 desibel olmasıyla yolculara da konfor sunuyor.

İlginizi Çekecek Diğer Başlıklar

Şubelerimiz

İkitelli Şube
Maslak Şube
Ankara Şube
Bursa Şube
Kuzeykent Şube
Tosya Şube
Maltepe Şube

Hemen Git

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 08:30 - 18:00
Hafta Sonu Cumartesi 08:30 - 15:00
Pazar Günleri (Kapalıyız)

Bize Ulaş

info@uspalastik.com
+0212 286 18 21

Mail Gönder